790 691 069

Kontakt do kuriera:

Przesyłki międzynarodowe

Przesyłki międzynarodowe

Na tej platformie dostępnych jest wiele opcji dostarczenia paczki lub listu za granicę. Transport międzynarodowy wymaga doskonałej organizacji. Każde zlecenie stanowi wyzwanie, a jego skuteczna realizacja zależy od doświadczenia danej firmy kurierskiej. Dlatego warto korzystać z usług ekspertów. Za pośrednictwem tego portalu możesz już teraz zlecać przesyłki międzynarodowe, wybierając oferty sprawdzonych kurierów takich jak m.in. DHL. Cennik realizacji zleceń sprawdzisz również na naszej stronie przy użyciu specjalnie opracowanego kalkulatora. To opcja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw, które chcą otworzyć się na zagraniczne rynki. Realizacja przesyłek za pośrednictwem firm takich jak DHL czy InPost Kurier jest szybka, pewna i daje możliwość skorzystania z szeregu usług dodatkowych, jak wysyłka paczki o niestandardowych rozmiarach. Już teraz zapoznaj się z cennikiem. W razie wątpliwości możesz również skorzystać z doradztwa doświadczonych pracowników.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Fundusze Europejskie
Cel projektu: wdrożenie przez Przedsiębiorcę zupełnie nowej metody świadczenia obecnej usługi, a mianowicie: wdrożenie "pełnej automatyzacji procesu wysyłki".
Planowane efekty: dywersyfikacja działalności, utworzenie nowego miejsca pracy oraz wzrost przychodów. Nr umowy: 5/FWI-C19/2021/618/UPG/1609, wartość projektu: 77 490 zł, kwota dofinansowania to: 59 850 zł.