790 691 069

Kontakt do kuriera:

Nadanie paczki i zlecenie odbioru przesyłki

Nadanie paczki i zlecenie odbioru przesyłki

Nasz serwis umożliwia nadanie paczki z dowolnego miejsca w Polsce pod adres krajowy lub zagraniczny. Współpracujemy ze sprawdzonymi i cenionymi kurierami. Dzięki temu zlecenie jest realizowane w sposób profesjonalny, aby przesyłka trafiła we wskazane miejsce bezpiecznie i na czas. Siedziba firmy znajduje się w Toruniu, w niewielkiej odległości od największego miasta regionu – Bydgoszczy.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Przede wszystkim dlatego, że dajemy możliwość skorzystania z ofert takich przewoźników jak DHL, Hellmann czy InPost. Są to cenieni profesjonaliści, dlatego można mieć pewność, że transport zostanie zrealizowany zgodnie z ustaleniami. Zlecenie odbioru przesyłki jest w pełni dostosowane do oczekiwań klienta. Kurier pojawia się o określonej godzinie pod wskazanym adresem. W ten sposób nadanie paczki odbywa się bez wychodzenia z domu. Oferta jest skierowana zarówno do indywidualnych klientów, jak i firm każdej wielkości. Jeśli jesteś zainteresowany nadaniem przesyłki z odbiorem przez kuriera, to wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość zlecenia odbioru przesyłki online i dokonania opłaty za pomocą przelewu internetowego, a także opcja śledzenia przewozu paczek. Do wyboru jest wiele usług dodatkowych, w tym ubezpieczenie, a także transport artykułów o niestandardowych kształtach, wadze czy wymiarach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie lub do odwiedzenia biura. W razie wątpliwości służymy profesjonalnym doradztwem.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Fundusze Europejskie
Cel projektu: wdrożenie przez Przedsiębiorcę zupełnie nowej metody świadczenia obecnej usługi, a mianowicie: wdrożenie "pełnej automatyzacji procesu wysyłki".
Planowane efekty: dywersyfikacja działalności, utworzenie nowego miejsca pracy oraz wzrost przychodów. Nr umowy: 5/FWI-C19/2021/618/UPG/1609, wartość projektu: 77 490 zł, kwota dofinansowania to: 59 850 zł.